Yds Çeviri -Sebep Bildiren Bağlaçlar-

22 KAYITLI ÖĞRENCİ

  image-0001image-0002

   

  Yds Çeviri Teknikleri derslerimizle cümleleri nasıl çevirmeniz gerektiğini öğrenecek ve okuduğunu anlama becerinizi geliştireceksiniz.

  Bu bölümde SEBEP BİLDİREN BAĞLAÇLARIN ( because, since, as, seeing that, seeing as, inasmuch as, in as far as, in that, now that, on the grounds that, for, because of, due to, owing to, on account of, as a result of, as a consequence of, thanks to…) nasıl Türkçeye çevrileceğini öğreneceksiniz.

  Videolarda önce KONU ANLATIMI, ardından TEST çözümü ve en son da ÖDEV bölümüyle konuyu çok iyi kavramaya çalışmanız sağlanmaktadır.

   

   DİKKAT: Birden fazla kullanımı olan bağlaçların bütün anlamlarıyla ÇEVİRİLERİNİ öğrenip bir daha unutmuyorsunuz. (Örn: as, since gibi…)

  Bağlaç ve Kelime bilginiz çok iyi olduğunda sınav için gerekli olan donanımın yarısından fazlasına sahip olmuş olursunuz.

   

  Bu bölümde toplam 5 video bulunmaktadır. Toplamda ortalama 105 dakikalık bir derstir.

  Dersin tanıtım içeriklerine MUTLAKA bakın ve bu bölümde yer alan ÖRNEK videoları MUTLAKA izleyin. Çeviri dersinin çok da zor olmadığını göreceksiniz.

  NOT: Oluşturduğunuz Kullanıcı Adı ve Şifrenizle Bu Paketi 30 gün boyunca gece-gündüz istediğiniz zaman istediğiniz kadar tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  DERSİ AL
  • 50 / 30 Gün
  • 30 Gün
  top