YDS Video

Kullanıcı Yorumları


 isim *
 Email
 Website
 Mesaj *
* Zorunlu

Antispam önlemleri
Lütfen mesajý göndermeden önce rakam ve numara kombinasyonunu gerekli alana giriniz.
captcha

(19)
<
(9) Yasemin Savaş


Tarih: 12/Ocak/2015

Yds için müthiş bir kaynak. Önce konu anlatımı, ardından da test çözümleriyle kalıcılık sağlıyor. Benim için çok yararlı oldu. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

(8) Fatih Yücedağ


Tarih: 16/Ocak/2015

Gerçekten çok kaliteli bir kaynak. Özellikle kelime konusunda hep sıkıntım olmuştur. Ama bu site sayesinde kelime sıkıntım kalmadı diyebilirim. Konu anlatımı, örnek cümleler ve test çözümleri keyifle çalışmamı sağlıyor. Başta Fatih hocam olmak üzere tüm emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

(7) Eyüp Kurt


Tarih: 28/Ocak/2015

Savaştaki bir asker için mermi neyse dil öğrenimi için de KELİME odur diye düşünüyorum. İşte bu sitenin yetkilileri sanırım bu gerçekten hareketle önce cephane tedarikiyle bu işe başlamışlar. Kelimenin önemini farketmenin yanında ikinci bir tespit de kelime ezberleme yöntemiyle ilgili uyguladıkları taktik. Dil öğreniminde bizlerin en çok zorlandığı hususların başta geleni kelime ezberleme işidir. İşte uyguladıkları çağrışım metodu veya bilinenden bilinmeyene ulaşma yöntemiyle bu mesele de çözülmüş durumda. Bu durumda bize düşen önerdikleri yöntemler ile çalışmak. Eh artık onu da yapıverelim. Bu vesileyle bizim için son derece değerli bir kaynak olan bu sitenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürler. Yeni dosyaları ilgiyle bekliyoruz...

(6) Serpil Kara


Tarih: 25/Şubat/2015

Çok kaliteli bir kaynak olmuş . Kelime öğrenmek gerçekten bir problem fakat hazırladığınız bu kaynakla sıkılmadan çok verimli bir şekilde kelime öğrenimi sağlanıyor. Daha da güzeli kelime öğrenirken hazırladığınız kelime sorularıyla diğer soru tarzlarını da görme ve onlar hakkında nasıl bir bakış açısı geliştirmemiz gerektiği konusunda da ayrıca fikir veriyor. Çok Teşekkür ediyorum.

(5) Filiz YILDIZ


Tarih: 4/Nisan/2015

O kadar değerli bir kaynak olmuş ki, inanın ne yazsam acaba diye çok düşündüm. Sonra dedim ki; böylesine güzel hazırlanmış, emek verilmiş bir siteye düşüncelerimi yazmam gerek. Ama anlatılmaz, yaşanır dedikleri gibi bu sitede "anlatılmaz, izlenir" Yarın YDS ye gireceğim. Bu siteye yorum yapmak için özellikle bugünü seçtim. Yarın sınavım inşallah güzel geçer ama kötü geçse de bu siteye karşı düşüncelerim asla değişmeyecek. Videoların büyük bir çoğunluğunu izledim. Anlatılan bir konunun (fiil-edat-sıfat-isim vs.) çıkmış sorularla desteklenmesi akılda kalıcılığı artırıyor. Videolar kısa ve öz. Dakikaları da öyle güzel ayarlanmış ki, insan tek nefeste izliyor. YDS ye girecek tüm arkadaşların mutlaka izlemesini tavsiye eder, yarın ki sınavda herkese başarılar dilerim. Fatih hocam yüreğinize sağlık. MÜZİKÇE DUYGULARLA...

(4) Mansur dağgülü


Tarih: 22/Şubat/2015

yds sinavi için en temel problem olan kelime konusunu sayenizde halletmiş oldum. gerçekten bu konuda büyük bir boşluk vardı. sayenizde tamamlanmış oldu. diğer konu başlıklarını da eklerseniz mükemmel bir site olacağı kanaatindeyim. çok teşekkür ederim.

(3) Mehmet YILMAZ


Tarih: 20/Nisan/2015

Sınava hazırlanma sürecinde bir rehbere ihtiyacımız olur. Değilse kendi dünyamızda debelenir dururuz. Ben de tam böyle bir durumda iken ydsvideo.net imdadıma yetişti. Sınavı sadece gramerden ibaret zannederken bu sitedeki kelimeler bizi sınava çalışma sürecimizi bir hayli kolaylaştırdı. Buradaki kelimelerin eş ve yakın anlamlılarını öğrenmek YDS sınavı için çok ciddi bir avantaj sağlıyor. Ayrıca videolardaki kelimeleri öğrenme anlamında zorlananlar için birkaç farklı şekilde örnek cümlesi de mevcut. Bu vesileyle yüzlerce kelime görmüş olduk. Buradaki kelimelerin tamamını çalıştım ve kartlara yazma suretiyle tamamını öğrendim. Bunun için Fatih Hoca’ma teşekkürlerimi sunuyorum. MARİFET İLTİFATA TABİİDİR, İLTİFATSIZ MARİFET ZAYİİDİR. En kısa zamanda ydsvideo.net sitesinde diğer paketleri (özellikle de gramer paketini) beklediğimizi belirtmek isterim. Bir de arkadaşlar Fatih Hoca’nın gramer ve soru bankası kitabı çıkacaktı bugünlerde. Mutlaka temin etmenizi öneririm. Fatih Hoca’nın kendine has üslubuyla gramer dersini dinlemek bizi ciddi manada ilerletti. Kitapta da aynı teknik ve taktikleri yazılı olarak sunduğunu düşünüyorum. Diğer gramer kitaplarından farklı olacağını tahmin ediyorum. Kolay gelsin Fatih Hocam. Başarılarının devamını diliyorum.


(2) betül ince


Tarih: 26/Nisan/2015

o alt alta sıralanan sıkıcı kelimeleri ezberlemek çok zordu eş ve zıt anlamlarıyla çok kısa zamanda oldukça fazla kelime öğrendim hocamızın ellerine sağlık

(1) omer topal

Tarih: 28/Nisan/2015

Elinize Dilinize sağlık, soru tiplerine göre Daha çok soru çözümü eklenemez mi? fatih hocamın uslubü ile? ve paragraf eklemeyi düşünüyormusunuz?

<