YDS Video

Kelime Paketi (6 Aylık)

YDS ve LYS5 öğrencileri, YDS / LYS5 KELİME PAKETİ sayesinde Kelime Öğrenmek Artık Çok Kolay   Peki bu pakette ne var? KELİME …

126 KAYITLI ÖĞRENCİ

YDS ve LYS5 öğrencileri,

YDS / LYS5 KELİME PAKETİ sayesinde Kelime Öğrenmek Artık Çok Kolay :) :)

Peki bu pakette ne var?

KELİME PAKETİMİZDE İngilizce sınavlarında en çok karşılaşılan ve mutlaka bilinmesi gerekenKELİMELER ele alınmıştır. …

 

Öncelikle ‘Kelime Soruları Nasıl Çözülmelidir’ bölümüyle başlanarak kelime sorularının çözümü konusunda öğrencilere genel bir bakış açısı kazandırılmaya çalışılmıştır.

Ardından, daha iyi öğrenilmesi için kelimeler; fiiller, isimler, sıfatlar, zarflar, phrasal verbs, edatlar, karıştırılan kelimeler, prepositional idioms, mutlaka bilinmesi gereken kelimeler gibi başlıklara ayrılarak üniteler halinde anlatılmaktadır.

Her bir ünite de kendi içinde bölümlere (PART) ayrılmıştır. Her bir bölümde ortalama 10 kelime –varsa eş ve zıt anlamlarıyla birlikte- öğretilmeye çalışılmıştır. Her bölümde bu kelimelerle ilgili örnek cümleler ve bu cümlelerin Türkçeleri özellikle verilmiştir. Bazı kelimeler öğretilirken parantez içerisinde sıklıkla kullanıldıkları edatlar da yazılarak       -örn: emerge(from), responsible(for) gibi- sınavlarda sorulan edat sorularını kolaylıkla çözmeniz amaçlanmıştır.

Kelimeler öğretilirken, o kelimelerle ilgili önemli bilgiler ‘DİKKAT’ kısımlarında sizlere sunulmuştur. Bu nedenle, bu pakete çalışırken özellikle DİKKAT bölümlerindeki bilgilere çok önem vermelisiniz.

Her bir bölümün sonunda ‘ÇÖZÜMLÜ SORULAR’ kısmı eklenmiş olup o bölümle ilgili soruların nasıl çözüleceği hakkında genel bir bilgi verilmiştir. Bu bölümde yalnızca kelime soruları değil aynı zamanda İngilizce sınavlarında karşılaşılan hemen hemen her tür soru tipi ele alınmıştır. Bu sayede, öğrenilen kelimeler sınavlarda farklı tür sorularda karşınıza çıksa bile bu kelimeler iyi öğrenildiği zaman soruları doğru yapabileceğiniz gösterilmeye çalışılmıştır.

Kelime Paketini daha iyi tanımanız için sitemizdeki Örnek Dersleri izlemenizi tavsiye ediyoruz.

examwordskarıştırılan-kelimelerexamwordsphrasal-verbstest-kitabı-örnek-2

Bu pakette TOPLAM 127 VİDEO bulunmaktadır.

NOT: Oluşturduğunuz Kullanıcı Adı ve Şifrenizle Bu Paketi 180 gün boyunca gece-gündüz istediğiniz zaman istediğiniz kadar tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

 

Ders Yorumları

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

EĞİTİMİ SATIN AL
  • 300 150 / 6 ay
  • 180 Gün