YDS Video

Yds-Gündemdeki Kelimeler

Bu pakette İngilizce sınavlarında çooook önemli olan, sıkça karşılaşacağınız MUTLAKA BİLİNMESİ GEREKEN KELİMELERİ (isim, sıfat, zarf, bağlaç, transitions ifadeleri)  özet halinde öğreneceksiniz. …

26 KAYITLI ÖĞRENCİ

Bu pakette İngilizce sınavlarında çooook önemli olan, sıkça karşılaşacağınız MUTLAKA BİLİNMESİ GEREKEN KELİMELERİ (isim, sıfat, zarf, bağlaç, transitions ifadeleri)  özet halinde öğreneceksiniz.

Pakette Toplam 2 video bulunmaktadır. Kelimeleri varsa eş anlam ve zıt anlamlarıyla birlikte öğreneceksiniz. Her bir konu anlatım videosunun ardından o kelimelerin geçtiği testleri çözerek kelimeleri kalıcı bir şekilde öğrenecek ve bir daha unutmayacaksınız.

Ayrıca, bu MUTLAKA BİLİNMESİ GEREKEN KELİMELERİ (örn: important, drawback, nearly, willingoutbreak, as long as, thus, due to, similarly, regarding, in particular, indeed, in other words, for instance, moreover, despite, at last, besides ...) iyi öğrendiğinizde hangi soruda bu kelimelerle karşılaşırsanız karşılaşın, soruları doğru yapacak ve cümleleri doğru bir şekilde çevireceksiniz.

Derslerimizle ilgili fikir edinmek için sitemizdeki ÖRNEK DERSLERİ izleyebilirsiniz.

MUTLAKA BİLİNMESİ GEREKEN KELİMELER bölümünde toplam 220 kelime öğrenecek ve Transitions konusunun öğretici testinin çözümünü izleyeceksiniz.

Her bir videonun süresi ortalama 20 dakikadır.

NOT: Oluşturduğunuz Kullanıcı Adı ve Şifrenizle Bu Paketi 30 gün boyunca gece-gündüz istediğiniz zaman istediğiniz kadar tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Ders Yorumları

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

EĞİTİMİ SATIN AL
  • 85 50 / ay
  • 30 Gün